CorLog na podium konkursu LOGICO

W dniach 11-12.12.2014 r. członkowie SNKL CorLog wzięli udział w finale V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego LOGICO. Do finału zakwalifikowali się jako jeden z 23 zespołów z całej Polski. Wydarzenie to odbyło się w siedzibie organizatora- na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Przed reprezentantami pierwszej w Polsce uczelni logistycznej stało dwuetapowe wyzwanie. Po rozwiązaniu pierwszego zadania nasi studenci znaleźli się w gronie 8 najlepszych drużyn, które zakwalifikowały się do rozgrywek finałowych. Etap finałowy trwał dwa dni. Podczas pierwszego dnia zespoły musiały stawić czoła wieloproblemowemu zadaniu z zakresu szeroko pojętej logistyki . Drugi dzień to ogłoszenie wyników i wycieczka do centrum logistycznego firmy Rossmann. Drużyna w składzie: Monika Nowicka, Klaudia Nowak i Artur Niciejewski zakończyła zmagania na trzecim miejscu w klasyfikacji ogólnej co dało im pierwsze miejsce spośród uczelni niepublicznych.

Tegoroczna edycja LOGICO po raz kolejny odznaczyła się wysokim poziomem merytorycznym. Przedstawiciele SNKL CorLog udowodnili szeroką wiedzę logistyczną i umiejętność kreatywnego myślenia.

WSL

GLS

Nadchodzące wydarzenia

No events found

Śledź nas na Social Media

Facebook

Instagram