CorLog w finale V edycji konkursu LOGICO

Zespół reprezentujący Studenckie Naukowe Koło Logistyki CorLog został zakwalifikowany do finału Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego LOGICO. Zawody organizowane są po raz piąty przez Studenckie Koło Naukowe Wspomagania Decyzji Gospodarczych Uniwersytetu Łódzkiego.

Tegoroczna edycja LOGICO po raz kolejny odznaczyła się wysokim poziomem merytorycznym. Przedstawiciele SNKL CorLog udowodnili szeroką wiedzę logistyczną i umiejętność kreatywnego myślenia. 11 grudnia w Łodzi reprezentanci koła zmierzą się z siedmioma najlepszymi zespołami z całej Polski. Naszej drużynie reprezentowanej przez Monikę Nowicką, Klaudię Nowak i Artura Niciejewskiego gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Studenckie Naukowe Koło Logistyki CorLog to organizacja studencka działając w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu od 2003 r. Jego członkami są studenci oraz absolwenci tejże uczelni. Obszary działalności koła to zarządzanie logistyczne, elektroniczna gospodarka, magazynowanie, zapasy, transport, zarządzanie łańcuchem dostaw, efektywna obsługa klienta ECR. CorLog corocznie organizuje konferencję logistyczną dla studenckich kół naukowych z całej Polski. Patronat nad działalnością SNKL CorLog w roku akademickim 2014/2015 objęła firma GLS Poland Sp. z o.o.

Finalisci konkursu Logico

WSL

GLS

Nadchodzące wydarzenia

No events found

Śledź nas na Social Media

Facebook

Instagram