Wizyta studyjna w PERI

10 czerwca Studenckie Naukowe Koło Logistyki wraz we współpracy z Biurem Praktyki Karier Zawodowych odbyło na zaproszenie absolwenta naszej Uczelni Arnolda Ludziejewskiego wizytę studyjną w firmie Peri Polska.

Na początku zostaliśmy przywitani przez kierownictwo firmy Pana Arnolda Ludziejewskiego , Przemysława Knapczyka oraz Piotra Kowalewskiego. Następnie mieliśmy możliwość zapoznania się z polityką, historią oraz planami na przyszłość firmy poprzez filmy promocyjne.

Po ciekawej prezentacji przeszliśmy do obejrzenia jak funkcjonuje Centrum Logistyczne na co dzień. Poznaliśmy wszystkie działy oraz procesy od momentu wejścia materiału do CL aż do wydania na budowę, zobaczyliśmy hale montażowo-remontowe oraz miejsca w których składowane są elementy systemów Peri. Całość wizyty przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

„ Takie wyjazdy są zawsze cenne dla członków naszego Koła. Mamy szanse zobaczyć jak funkcjonują największe firmy oraz poznać codzienną pracę logistyków. Być może my za kilka lat obejmiemy podobne stanowiska i wtedy bardzo nam się przyda zdobyta wiedza” - Podkreśla Adam Dudziak Prezes SNKL CORLOG

PERI jest prężnie rozwijającą się firmą i największym na świecie dostawą systemów deskowań i rusztowań.Świadczy przede wszystkim usługi w zakresie projektowania deskowań i rusztowań oraz dzierżawy tych systemów. Jej główna działalność produkcyjna znajduje się w zakładzie w Weissenhorn. Całą firmę tworzy 50 spółek i ponad 100 baz materiałowych obsługujących 65 krajów.

Patronat nad działalnością SNKL CORLOG w roku akademickim 2015/2016 objęła firma GLS Poland Sp. z o.o.

 

 

autor: Nikola Konieczna

WSL

GLS

Nadchodzące wydarzenia

No events found

Śledź nas na Social Media

Facebook

Instagram