Logistycy w Hanowerze

W dniach 1 - 2 czerwca 2016 r. członkowie Naszego Koła wraz z pracownikami Wyższej Szkoły Logistyki, studentami oraz pracownikami Instytutu Logistyki i Magazynowania uczestniczyli w targach CeMAT, które odbywały się w Hanowerze .

Tematem tegorocznej wystawy była intralogistyka. Podczas pierwszego dnia zostaliśmy oprowadzeni przez pana Artura Olejniczaka po największych i najciekawszych wystawcach targów. Podczas oprowadzania mieliśmy możliwość także bliższego poznania firm, które specjalizują się w produkcji wózków widłowych( Jungheinrich oraz STILL).

Dowiedzieliśmy się, że obie firmy produkują także baterie litowo-jonowe do wózków widłowych, których cena czasami jest wyższa niż cena wózka widłowego. Podczas zwiedzania mieliśmy możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z organizatorami tego dużego wydarzenia logistycznego, które ukazało się następnego dnia w gazecie otrzymywanej na wejściu.

Wieczorem każdy z nas miał okazję przespacerować się po pięknej miejscowości Celle, gdzie udaliśmy sie na nocleg. Następnego dnia, każdy sam mógł zwiedzać targi i rozmawiać z wystawcami na temat ich produktów, które oferują. Dzięki temu, każdy z nas miał możliwość dowiedzenia się nowych i ciekawych rzeczy, a dodatkowo podszlifować swój język obcy zarówno angielski jak i niemiecki. Wszyscy wrócili z dużym bagażem nowych doświadczeń oraz z pamiątkami, które otrzymali od wystawców.

Patronat nad działalnością SNKL CORLOG w roku akademickim 2015/2016 objęła firma GLS Poland Sp. z o.o.

autor: Piotr Januszewski

WSL

GLS

Nadchodzące wydarzenia

No events found

Śledź nas na Social Media

Facebook

Instagram