Podsumowanie roku akademickiego

Rok akademicki 2014/2015 się zakończył, a więc przyszedł czas na małe podsumowanie. Był to bardzo dynamiczny rok dla rozwoju naszego koła, przede wszystkim pozyskaliśmy partnera strategicznego - firmę GLS oraz stworzyliśmy własną stronę internetową. Jak co roku zorganizowana została konferencja naukowa, któa rozpoczęła nowy cykl jakim stał się LOGiDEAS, godnie zastępując organizowaną dorocznie konferencję Logistyka Miejska. Hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia to: „Jutro zaczyna się dziś. Logistyka Przyszłości.”

 

W tym roku zmienione zostało logo naszego koła, które swym wyglądem ma nawiązywać zarówno do poprzedniego logo, ale także do logo uczelni. Dzięki wsparciu działu marketingu i włożonej ogromnej pracy członków koła powstał nowy symbol, który jest oficjalnym emblematem koła.

Braliśmy równiez udział w sporej liczbie warsztatów oraz wyjazdów studyjnych, między innymi: wizyta w Delphi, targi InnoTrans, warsztaty z tworzenia informacji prasowych. Udało się też zorganizować na naszej uczelni GLS Day, na którym przedstawiciele firmy zaprezentowali proces logistyczny w ich firmie, a także udzielili porad związanych z aplikowaniem o pracę oraz spotykanych form rekrutacji, m.in. Assessment Center. Oprócz teoretycznego przedstawienia zagadnień, uczestnicy otrzymali zadania do rozwiązania w grupach.

Działalność tego roczną zakończyliśmy Kursem na operatora wózków widłowych, dla najaktywniejszych członków koła. Dziękujemy i do zobaczenia w roku akademickim 2015/2016 mamy nadzieje, że będzie równie owocny dla naszego koła. Zarząd SNKL CORLOG.

WSL

GLS

Nadchodzące wydarzenia

No events found

Śledź nas na Facebooku

WSL